PolishEnglishDeutsch
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  •  

    bip

  • urzad woj

  • lubuskie

  • starostwo powiatowe

  • logo EPEV

  • youtube

  • facebook



Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce

DSC 111518 maja 2017 roku

Na Stadionie Miejskim w Sulęcinie odbyła się Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce, w której udział wzięli uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Zawody w całości przeprowadził oraz medale i dyplomy zapewnił Urząd Miejski w Sulęcinie, z ramienia którego koordynatorem był Zbigniew Kędziora.

Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta.

Poniżej podajemy wyniki we wszystkich dyscyplinach, które odbyły się w ramach Olimpiady.

Tabelę wyników opracował sędzia główny zawodów Ireneusz Góra.

MŁODZIK

100m – dziewczęta:

1. Góra Gabriela – G. Sulęcin – 13,37

2. Dziedzic Wiktoria – G. Sulęcin – 13,60

3. Tomaszewska Aleksandra – G. Lubniewice - 14,66

4. Rusinek Marcelina – G. Krzeszyce – 15,60

300 m – dziewczęta:

1. Góra Gabriela – G. Sulęcin – 45,52

2. Wit Kinga – G. Sulęcin – 49,56

3. Makowiecka Julia – G. Sulęcin – 50,71

4. Wolanin Alicja – G. Lubniewice – 51,27

600 m – dziewczęta:

1. Sobczak Nikola – G. Sulęcin - 1,51.31

2. Cerbin Magdalena – G. Sulęcin – 1,53.90

3. Szelwach Julia – G. Sulęcin – 2,06.37

4. Snacka Wiktoria – G. Sulęcin 2,07.79

Skok wzwyż – dziewczęta – młodzik

1. Postek Anna – G. Krzeszyce

2. Rusinek Marcelina – G. Krzeszyce

3. Nawrocka Emilia – G. Krzeszyce

Skok w dal – dziewczęta – młodzik

1. Wolanin Alicja – G. Lubniewice – 4,13 m

2. Wit Kinga – G. Sulęcin – 3,76 m

3. Tomaszewska Aleksandra – G. Lubniewice – 3,70 m

4. Majewicz Klaudia – G. Krzeszyce – 3,26 m

Pchnięcie kulą – dziewczęta – młodzik

1. Jarzyna Alicja – G. Lubniewice – 9,91 m

2. Stolarska Zuzanna – G. Sulęcin – 7,85 m

3. Jońska Wiktoria – G. Krzeszyce – 7,82 m

4. Miotk Maria – G. Krzeszyce – 6,30 m

Sztafeta 4x100 m – dziewczęta – młodzik

1. Gimnazjum Sulęcin 1 – 58,35

2. Gimnazjum Sulęcin 2 – 1,03,17

3. Gimnazjum Krzeszyce – 1,04,88

100m – chłopcy – młodzik

Bilon Michał – G. Lubniewice – 12,20

Czarnecki Mikołaj – G. Krzeszyce – 12,42

Rewers Bartosz – G. Sulęcin - 12,75

Dąbrowski Jakub – G. Krzeszyce – 13,69

300m – chłopcy – młodzik

Dąbrowski Jakub – G. Krzeszyce - 46,19

Zawadzki Cyprian – G. Sulęcin - 47,42

Pater Mateusz – G. Krzeszyce – 47,07

600 m – chłopcy – młodzik

Zakrzewski Michał – G Sulęcin – 1,45.22

Nowak Dawid – G Sulęcin – 1,52.28

1000 m – chłopcy – młodzik

Musztyfaga Dominik – G. Krzeszyce – 3,04.15

Lorenc Piotr – G. Sulęcin – 3,09.94

Seremak Damian – SOSW Sulęcin – 3,28.56

Skok wzwyż

Kochanowski Bartosz – G. Krzeszyce

Pater Mateusz – G. Krzeszyce

Woźniak Michał – G. Krzeszyce

Mirończuk-Osowski Paweł – G. Krzeszyce

Skok w dal – chłopcy – młodzik

Bilon Michał – G. Lubniewice – 5,45 m

Rewers Bartosz – G. Sulęcin – 5,28 m

Czarnecki Mikołaj – G. Krzeszyce – 4,98 m

Mania Kacper – G. Lubniewice – 4,76 m

Pchnięcie kulą – chłopcy – młodzik

Dec Mateusz – G. Krzeszyce – 10,00 m

Majewicz Patryk – G. Krzeszyce – 8,30 m

Zawadzki Cyprian – G. Sulęcin – 7,90 m

Sztafeta 4x100m – chłopcy – młodzik

Gimnazjum Krzeszyce

Gimnazjum Lubniewice

JUNIOR MŁODSZY

100m – dziewczęta – junior młodszy

Łętowska Agata – LO Sulęcin – 14,29

Kosmala Martyna – LO Sulęcin – 15,88

Zadwórna Ewa – LO Sulęcin – 15,98

Mroczkowska Wiktoria – ZSZiL Sulęcin – 17,01

400 m – dziewczęta – junior młodszy

Martyniuk Dżesika – ZSZiL Sulęcin – 1,17.24

Szwaczuk Karolina – SOSW Sulęcin – 1,27.36

800m – dziewczęta – junior młodszy

Gredka Klaudia – ZSZiL Sulęcin – 2,48.20

Robak Paula – ZSZiL Sulęcin – 3,10.30

Szejdurska Adrianna – G Sulęcin – 3,21.90

Tchórz Wiktoria – ZSZiL Sulęcin – 4,07.50

Skok wzwyż – dziewczęta – junior młodszy

Tchórz Wiktoria – ZSZiL Sulęcin

Janicka Wiktoria – ZSZiL Sulęcin

Skok w dal – dziwczęta – junior młodszy

Łętowska Agata – LO Sulęcin – 3,84 m

Brzezińska Katarzyna – ZSZiL Sulęcin – 3,40 m

Pach Roksana – ZSZiL – 3,30 m

Owsiak Katarzyna – ZSZiL – 2,86 m

Pchnięcie kulą – dziewczęta – junior młodszy

Brzezińska Katarzyna – ZSZiL Sulęcin – 6,85 m

Owsiak Katarzyna – ZSZiL Sulęcin – 6,50 m

Sztafeta 4x100m – dziewczęta – junior młodszy

LO Sulęcin

100m – chłopcy – junior młodszy

Saja Marek – ZSZiL Sulęcin – 12,04

Płonka Marcel – ZSZiL Sulęcin – 12,04

Owcarz Konrad – ZSZiL – 12,67

Łysenko Sebastian LO Sulęcin – 12,76

400 m – chłopcy – junior młodszy

Kępa Klaudiusz – G. Sulęcin – 0,59.59

Płonka Marcel – ZSZiL Sulęcin – 1,01.54

Mania Kacper – G. Lubniewice – 1,03.19

800m – chłopcy – junior młodszy

Nikodem Patryk – ZSZiL – 2,38.10

Sołtysiak Przemysław – LO Sulęcin – 2,44,10

Skok wzwyż – chłopcy – junior młodszy

Wyczechowski Marcin – ZSZiL Sulęcin

Melanowicz Jakub – ZSZiL Sulęcin

Skok w dal - chłopcy – junior młodszy

Chwalik Dawid – ZSZiL Sulęcin 5,42 m

Łysenko Sebastian – LO Sulęcin - 4,88 m

Ilnicki Dawid – ZSZiL Sulęcin – 4,29 m

Osowski Jakub – ZSZiL Sulęcin – 4,22 m

Pchnięcie kulą – chłopcy – junior młodszy

Chwalik Dawid – ZSZiL Sulęcin – 12,90 m

Sobieraj Adrian – ZSZiL Sulęcin – 10,40 m

Sztafeta 4x100m – chłopcy – junior młodszy

ZSZiL Sulęcin

JUNIOR

100 m – dziewczęta – junior

Pyzio Kinga – ZSZiL Sulęcin – 17,49

400m – dziewczęta – junior

Gramza Daria – ZSZiL Sulęcin – 1,25.86

Wrońska Agata – ZSZiL Sulęcin – 1,42.26

Skok w dal dziewczęta – junior

Surudo Kaja – LO Sulęcin – 3,75 m

Cieciura Katarzyna – ZSZiL – 3,04 m

Pchnięcie kulą – dziewczęta – junior

Fudalin Elwira – ZSZiL Sulęcin – 7,87 m

Cieciura Katarzyna – ZSZiL Sulęcin – 7,40 m

Wieczorek Weronika – ZSZiL Sulęcin – 7,15 m

Panasiuk Karolina – ZSZiL Sulęcin – 6,31 m

100 m – chłopcy – junior

Dura Dawid – LO Sulęcin – 10,90

Straszkiewicz Brtłomiej – ZSZiL Sulęcin – 12,26

Staats Aleksander – LO Sulęcin – 12,45

Janasek Jakub – ZSZiL Sulęcin – 12,61

400m – chłopcy – junior

Janasek Bartłomiej – ZSZiL Sulęcin – 58,91

Karol Gębal – ZSZiL Sulęcin – 1,02.75

Mazur Kewin – ZSZiL Sulęcin – 1,10.96

800m – chłopcy – junior

Turbak Paweł – ZSZiL Sulęcin – 2,13,50

Mizak Paweł – LO Sulęcin – 2,13.60

Wojtowicz Towasz – ZSZiL – 2,40,30

Skok wzwyż – chłopcy – junior

Sobieraj Adrian – ZSZiL Sulęcin

Skok w dal – chłopcy – junior

Dura Dawid – LO Sulęcin – 6,11 m

Staats Aleksander – LO Sulęcin – 5,66 m

Melanowicz Jakub – ZSZiL Sulęcin – 5,41 m

Pchnięcie kulą – chłopcy – junior

Bakowicz Daniel – ZSZiL Sulęcin – 11,32 m

Sztafeta 4x100m – chłopcy – junior

LO Sulęcin

ZSZiL Sulęcin

Najwartościowsze wyniki zawodów uzyskali:
Gabriela Góra na 300m - 45,52 oraz

Dawid Dura na 100m - 10.90,

Zawodnicy należą do MLUKS "Postomia" Sulęcin - Kołczyn.

Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce

powrót

Dariusz Ejchart burmistrz wita jasne

Welcome to the Sulęcin Municipality website. I wish you pleasant reading and invite you to visit the charming Sulęcin Region.

Mayor of Sulęcin
Dariusz Ejchart

serdecznie witam na stronie internetowej Gminy Sulęcin.

Życzę przyjemnej lektury i zapraszam do odwiedzenia urokliwej Ziemi Sulęcińskiej.