• logo EPEV

• youtube

• facebook

Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza

23433076 899298810237199 1049300255 o4 Listopada 2017 r., po raz IV odbył się Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Lubniewic, nie zabrakło w nim zawodników z Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona.

Turniej był bardzo emocjonujący. W półfinale kategorii Open kobiet, można było obejrzeć zacięty mecz pomiędzy dwiema zawodniczkami z SSB - Natalią Czułowską i Dominiką Koryluk. Młodsza wychowanka wywalczyła wejście do finału zajmując I miejsce, Dominika otrzymała III miejsce.

Również w kategorii debel mężczyzn można było zaobserwować dużo walki, Jakub Górski z Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona z Hubertem Ptakiem z Zielonogórskiego Klubu zajęli III miejsce. W turnieju wzięli udział także:

Arkadiusz Warkocz - IV miejsce w kategorii A mężczyzn, Karol Chojnacki, Aleksandra Cieplak.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Udział zawodników w turnieju został dofinansowany z budżetu gminy Sulęcin w ramach konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn. Popularyzacja badmintona w środowisku miejskim na terenie Sulęcina.

Materiał w całości nadesłany przez zawodników i członków Zarządu SSB.