• facebook

• logo eSesjadok

• logo eSesjanagrania

Międzynarodowy Turniej Badmintona

4Międzynarodowy Turniej Badmintona - Babimost Open odbył się w dniach 10-11 marca 2018 roku. Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona reprezentowało siedmiu zawodników:

Karol Chojnacki.

Dwa brązowe medale przyjechały z zawodnikami do Sulęcina, zdobyli je Jakub Górski oraz Aleksandra Cieplak.

Jakub Górski rozegrał dobry mecz z zawodnikiem z Hamburga Szymonem Bieszke o finał. Niestety do finału wszedł zawodnik z Niemiec uzyskując wynik 15:8, 15:13 (2:0), tym

samym Jakub walczył o 3 miejsce z zawodnikiem z Babimostu wygrywając pojedynek w dwóch setach.

Zaciętą walkę o trzecie miejsce stoczyła Aleksandra Cieplak z zawodniczką z Golic w 3 setowym meczu, po porażce w pierwszym secie (5:15), poprawiła swoje błędy, a kolejne sety były już tylko formalnością (15:10, 15:4).

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Informacja w całości przesłana przez Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona.