PolishEnglishDeutsch
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  •  

    bip

  • urzad woj

  • lubuskie

  • starostwo powiatowe

  • logo EPEV

  • youtube

  • facebook



LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI

DSC 7194Na Stadionie Miejskimi im. Stanisława Ożoga w Sulęcinie w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 23 maja odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci Szkół Podstawowych z klas III-VI.

Podczas zawodów rozegrano między inny konkurencje sportowe: rzut kulą i piłką palantową na odległość, skok wzwyż i w dal, biegi na 60, 300, 600 i 1000 metrów oraz sztafeta 4x100metórw.

W igrzyskach wzięli udział uczniowie z Torzymia, Krzeszyc, Lubniewic, Słońska i Sulęcina.

Najlepsze zawodniczki i zawodnicy otrzymali dyplomy i medale oraz zostali zakwalifikowani na Wojewódzką Olimpiadę Młodzieży.

Organizatorem igrzysk był Urząd Miejski w Sulęcinie.

Wyniki:

60 m. – chłopcy

DĄBROWSKI MICHAŁ (SP TRZEMESZNO) – 8,20 sek.

WIRZBICKI FILIP (SP SLOŃSK) – 8,56 sek.

MALAK JAKUB (SP TORZYM – 9,28 sek.

APANOWICZ CYPRIAN(SP SŁOŃSK) – 8,32 sek.

60 m. - dziewczęta

ŁUKASZKIEWICZ LENA (SP NR 2 SULECIN) – 9,22 sek.

ŻURAŃSKA JOANNA (SP SŁOŃSK) – 9,27 sek.

TADYSZ DOMIKA (SP NR 2 SULĘCIN) – 9,52 sek.

GUŁA KAROLINA (SP LUBNIEWICE) – 9,60sek.

300 m. - chłopcy

MELANOWICZ KAMIL (SP Trzemeszno) – 45,26 sek.

ŚLIWIŃSKI KAMIL (SP SŁOŃSK) – 50,60 sek.

BŁASZCZYK JAKUB(SP Torzym) – 50,79 sek.

ZANIKOWSKI DOMINIK (SP TORZYM) – 51,44 sek.

300 m. – dziewczęta

Nowak Agnieszka (Sp nr 2 Sulęcin) – 46,19 sek.

SMOLARCZYK MAJA (SP Torzym) – 50,29 sek.

ŁUKASZKIEWICZ LENA – 50,47 sek.

SMOLARCZYK WIKTORIA (SP Torzym) – 50,53 sek.

600 m. - dziewczęta

BUGDALSKA ALEKSANDRA (SP LUBNIEWICE) – 2,08,89 min.

RADZIWON AURELIA (SP SŁOŃSK) – 2,09,04 min.

KOSTRZEWA NIKOLA (SP SŁOŃSK) – 2,16,43 min.

NOWAK ZOFIA (SP Torzym) – 2,16,55 min.

1000 m. – chłopcy

BĘBEN OSKAR( SP WĘDRZYN) – 3,34,32 min.

KACZYŃSKI KACPER (SP TORZYM) – 3,34,38 min.

MARZĘTA OSKAR (SP TORZYM) – 3,38,21 min.

TRACZYK SZYMON (SP Sulęcin) – 4,39,14 min.

4 x 100 m. - chłopcy

SP Trzemeszno – 58,17 sek.

SP Torzym – 59,33 sek.

4 x 100 m. - dziewczęta.

SP Torzym – 1,03,80 min.

Piłeczka palantowa – chłopcy

MELANOWICZ KAMIL (SP TRZEMESZNO) – 60 m.

KRÓLOCKI ADRIAN(SP Torzym) – 53,5 m.

BĘBEN OSKAR (SP WĘDRZYN) – 47 m.

PASIK GRZEGORZ (SP WĘDRZYN) – 46 m.

Piłeczka palantowa – dziewczęta

GUŁA KAROLINA (SP lUBNIEWICE) – 34,5 m.

MARTON EMILIA (Sp Sulęcin) – 31 m.

DARMOGRAJ ALEKSANDRA (SP NR 2 SULECIN) – 31 m.

STASIŁOWICZ SANDRA (SP NR 2 SULECIN) – 29,5 m.

Skok w dal – chłopcy

DĄBROWSKI MICHAŁ (SP TRZEMESZNO) – 4,88 m.

BĘBEN OSKAR(SP WĘDRZYN) – 4,76 m.

BŁASZCZYK JAKUB (SP TORZYM) – 4,56 m.

KUZAJEWSKI KAMIL (SP NR 2 SULECIN) – 4,21 m.

Skok w dal – dziewczęta

NOWAK AGNIESZKA (SP NR 2 SULECIN) – 4,22 m.

SMOLARCZYK MAJA (SP TORZYM) – 3,96 m.

FLORCZAK PAMELA ( SP Sulęcin) – 3,87m.

KOSTRZEWA NIKOLA (SP SŁOŃSK) – 3,44 m.

Pchnięcie kulą – chłopcy

APANOWICZ CYPRIAN (SP SŁOŃSK) – 7,42 m.

WOŁOSZYN SZYMON(SP SŁOŃSK) – 7,07 m.

SZYMANOWSKI DANIEL (SP SŁOŃSK) – 6,43 m.

DZIEDZIC JAKUB (SP Trzemeszno) – 6,28 m.

Pchnięcie kulą – dziewczęta

KINGA WOŻNIAK (SP TORZYM) – 7,23 m.

KOSEK KLAUDIA(SP Torzym) – 5,90 m.

AGATA ŻURAŃSKA (SP SŁOŃSK) – 5,84 m.

Skok wzwyż - dziewczęta

1. SIELICKA KLAUDIA (SP LUBNIEWICE) – 120 CM

2. KAMIENICZNA JULIA(SP LUBNIEWICE) – 115CM

2.KOSTRZEWA NIKOLA(SP SŁOŃSK) – 115CM

Skok wzwyż - chłopcy

1.ŚRODA SEBASTIAN( SP LUBNIEWICE) – 141 CM

MAI VAN MARCIN(SP LUBNIEWICE) – 125CM

APANOWICZ CYPRIAN(SP SŁOŃSK) – 120CM

GRUNDKOWSKI RYSZARD(SP SŁOŃSK0 – 120CM

Sporządził: Zbigniew Kędziora

LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI
LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI LOM-Igrzyska Dzieci klas III-VI

 

powrót

Dariusz Ejchart burmistrz wita jasne

Welcome to the Sulęcin Municipality website. I wish you pleasant reading and invite you to visit the charming Sulęcin Region.

Mayor of Sulęcin
Dariusz Ejchart

serdecznie witam na stronie internetowej Gminy Sulęcin.

Życzę przyjemnej lektury i zapraszam do odwiedzenia urokliwej Ziemi Sulęcińskiej.