PolishEnglishDeutsch
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  •  

    bip

  • urzad woj

  • lubuskie

  • starostwo powiatowe

  • logo EPEV

  • youtube

  • facebook



Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce - Sulęcin 2018

DSC 2499W ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży na Stadionie Miejskim im. Stanisława Ożoga w Sulęcinie, 5 czerwca odbyły się zawody w lekkoatletyce –Igrzyska Dzieci Sulęcin 2018.

Do rywalizacji stanęli najlepsi zawodnicy klas V i VI wyłonieni w eliminacjach powiatowych Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.

Uczestnicy zawodów lekkoatletycznych /dziewczęta i chłopcy/ wzięli udział w konkurencjach: skok wzwyż, rzut piłeczką palantową na odległość, pchnięcie kulą, w biegach na 60, 300, 600 i 1000 metrów oraz sztafecie 4x100 metrów.

W spotkaniu z zawodnikami uczestniczył Przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Szczepański, Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart i Zastępca Burmistrza Iwona Walczak.

KOLEJNOŚĆ PO ZAKOŃCZONEJ RYWALIZACJI

60 m.– chłopcy

MYSIOREK JAKUB (SP 8 ŻARY)-7,70 sek.

MAC SZYMON (SP WIECHLICE)-7,99 sek.

FILMANOWICZ HERBERT (SP 18 ZIELONA GÓRA )-8,04 sek. 

DĄBROWSKI MICHAŁ (SP TRZEMESZNO LUBUSKIE)-8,06 sek.

MOLSA MARCEL (SP OŚNO LUBUSKIE)-8,20 sek.

MAZUR MARCEL (SP 15 GORZÓW WIELKOPOLSKI )-8,28 sek.

HEINTZE DANIEL (SP 2 WSCHOWA)-8,59 sek.

KONRADOWSKI ADRIAN(SP LGIŃ )-8,62 sek.

WIAŻEWICZ DAMIAN (SP 15 GORZÓW WLKP)-8,67 sek.

SAFIAN BŁAŻEJ (SP CYBINKA)-9,01 sek.

60 m.-dziewczęta

PRZYBYLSKA KLAUDIA (SP 1 RZEPIN)-8,51 sek

MAKAŃCZUK OLIWIA (SP MIROCIN DOLNY)-8,81 sek.

SZYMAŃSKA OLIWIA (SP OLBLACHÓW)-8,87 sek.

PIOŚ EMILIA (SP 5 ŻARY)-8,94 sek.

LEŚNIEWSKA IZA (SP 1 RZEPIN)-8,97 sek.

KRACIUK KORNELIA (SP 15 GORZÓW WLKP)-9,03 sek.

ŁUKASZEWICZ LENA (SP 2 SULĘCIN)-9,23 sek.

TADYSZ DOMINIKA (SP 2 SULĘCIN)-9,48 sek.

REMBACZ OLA (SP PSZCZEW)-10,05 sek

GIL WIKTORIA (SP NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI)-10,12 sek.

300 m.-chłopcy

1. MELANOWICZ KAMIL (SP TRZEMESZNO LUN.) - 42,58 sek.

2. LINKIEWICZ PIOTR (SP 11 ZIELONA GÓRA )-43,07 sek.

3. BRYCZUOWSKI KACPER (ZS GRABIK)-44,58 sek.

4.FILMANOWICZ HERBERT-44,63 sek.

5.BĘBEN OSKAR (SP WĘDRZYN )-45,06 sek.

6. WYRWAS WOJCIECH (SP 11 ZIELONA GÓRA )-46,91 sek.

7 .KLIKS ERYK (ZSP KARGOWA )-48,43 sek

8.SZYJA JAKUB (SP 1 SZPROTAWA )-48,47 sek.

9. BOŻEK PATRYK (SP 3 ŻARY)-50,45 sek.

10. ZAMACHOWSKI BRAJAN(SP 1 SZPROTAWA )-52,56 sek.

300 m. – dziewczęta

BOKŁA JULIA (SP 2 KROSNO ODRZAŃSKIE )-47,16 sek.

DZIWULSKA ALA (SP 3 LUBSKO)-47,34 sek.

BLUMENSZTAJN OLIWIA (SP 11 ZIELONA GÓRA)-47,90 sek,

CHWALISZ PAULINA (ZSE-OSIECZNICA )-48,12 sek.

KOSTRZEWA KLAUDIA (SP MIROCIN DPLNY )-48,78 sek.

SMOLARCZYK WIKTORIA (SP TORZYM )-49,39 sek.

ŁUKASZEWICZ LENA (SP 2 SULĘCIN)-49,49 sek.

MACHCIŃSKA NICOLA (SP 2 KROSNO ODRZAŃSKIE )-49,98sek.

PŁUDOWSKA JULIA (SP 18 ZIELONA GÓRA)-50,52 sek.

KOSIŃSKA WERONIKA (SP 2 WSCHOWA )-50,22 sek..

600 m.–dziewczęta

1.AGNIESZKA NOWAK -/SP SULECIN/ -1,43.55

2.SMOLARCZYK MAJA - /SP TORZYM/ - 1,50,17

3.GRĄSKA ROKSANA - /SP 10 ZIELONA GÓRA/ -1,53,27

4.KWAŚNIK WERNIKA-/KAT.SZK.PODSTAWOWA/ -1,57,10

KORWEL MARTYNA-/SP MIROCIN DOLNY/ - 1.57,61

WIELAND JAGODA - /ZSP KARGOWA/ -1,59,23

GRYGLIK MARTYNA- /SP 7 ŚWIEBODZIN/ -1,59,41

JAROSZ ŁUCJA -/SP 11 ZIELONA GÓRA/ - 1,59,90

SYPNIEWSKA ZUZANNA-/SP 10 ZIELONA GÓRA/-2,00,73

SMOLARCZYK AMELIA-/SP RORZYM/- 2,02,62

600m.-chłopcy

KUŹNIK ŁUKASZ (SP 18 ZIELONA GÓRA )-1,42,84

HULALKA FILIP (ZSP KARGOWA)-1,45,46min.

MIELĘGOWSKI SZYMON(SP SZANIEC )-1,48,63 min.

HETMAŃCZYK DORIAN (SP GĘSTOWICE)-1,51,91 min.

TIUCHTIEJ IGOR (SP OŚNO LUBUSKIE )-1,52,18 min.

KIERZEK WIKTOR -(SP PSZCZEW)-1,54,06 min.

SUDNIK ALBERT (SP2 KROSNO ODRZAŃSKIE )-1,55,81min.

PILARCZYK MICHAŁ (SP 18 ZIELONA GÓRA )-1,56,72 min

DOBKIEWICZ KRZYSZTOF (SP PSZCZEW )-1,57,84min.

HARENDA ANTONI (SP 8 ŻARY)-1,59,12 min.

1000 m.–chłopcy

PESTKA JAKUB (SP 21 GORZÓW WLKP)-3,03,68 min

NOWAK DANIEL (SP WIECHLICE)-3,07,54 min

MAKOWSKI WOJCIECH ( SP GĘSTOWICE)-3,16,11 min

KASPRZYK RADOSŁAW (SP KONOTOP)-3,25,37 min.

SZYMAŃSKI KAROL (SP 20 GORZÓW WLKP)-3,28,56 min.

RAWSKI MIKOŁAJ (SP 18B ZIELONA GÓRA )-3,35,87 min.

BARAKOMSKI KAMIL (SP 3 LUBSKO)-3,41,90 min.

KOHUT SZYMON (ZSP LIPINKI ŁUŻYCKIE )-3,45,64 min.

ŚLIWIŃSKI LUCJAN (SP KOLSKO)-3,48,47 min.

CZYŻ TOMASZ (SP 7 ŚWIEBODZIN)-3,48,88 min.

4 x 100 m. – chłopcy

SP NR 8 ŻARY – 53,61

SP NR 18 ZIELONA GÓRA – 53,90

SP NR 2 WSCHOWA – 54,86

SP NR 2 GUBIN – 55,01

SP MIROCIN DOLNY – 55,42

SP NR 11 ZIELONA GÓRA – 57,04

SP ZŁOTNIK – 58,75

SP NR 3 ŻARY – 61,13

SP SIENIAWA – 64,08

4 x 100 m. - dziewczęta.

SP NR 8 ŻARY – 57,85

SP NR 5 ŻARY – 58,74

SP NR 3 LUBSKO – 59,15

SP NR 2 GUBIN – 59,29

SP NR 1 RZEPIN – 59,49

SP NR 2 WSCHOWA – 60,40

SP NR 18 ZIELONA GÓRA – 61,29

SP NR 2 ŻARY – 63,80

Piłeczka palantowa – chłopcy

MELANOWICZ KAMIL (SP TRZEMESZNO) – 60 m.

JACKÓW DAWID - /SP MIROCIN DOLNY - 55m.

KRÓLICKI ADRIAN- /SP TORZYM/ - 55 m.

ZAMACHOWSKI BRAJAN- /SP NR 1 SZPROTAWA/ – 53,5

TEODORCZYK PATRYK -/ SP 7 ŚWIEBODZIN/ - 51M

RATAJCZAK MATEUSZ - /SP NR 2 WSCHOWA -50,5

SZYMANDERA OLIWIER -/SP NR 15 ZIELONA GÓRA/-50M

MALISZEWSKI MATEUSZ - 50M

SIERSZUŁA KAROL - /ZSP KARGOWA/ - 50M

MIKLASZEWSKI DANIEL - / SP NR 2 SŁUBICE/ - 50M

Piłeczka palantowa – dziewczęta

KUCZYŃSKA NIKOLA -/SP NR 3 SULECHÓW/ -44M.

JUCHA MAJA-/SP 2 WSCHOWA/-43M.

MARTYNIUK MARTYNA-/SP 2 WSCHOWA/-41.5M.

POTOCZNIAK PAULINA-/SP OSOWA SIEŃ/-40M.

GAJEWSKA DOMINIKA-/SP NR 2 GUBIN/ - 40M

SAJDAK WIKTORIA /SP NIEKARZYN/ - 38M

DYLEWSKA WIKTORIA - /SP NR 1 RZEPIN – 38M

URBANOWICZ WERONIKA - /SP NR 2 GUBIN/ -37,5M

FIŚ KLAUDIA -/SP WIECHLICE/ - 36,5M

CZEKAJ ALEKSANDRA- /SP WIECHLICE/- 36,5M

Skok w dal – chłopcy

1.MOLSA MARCEL -/SP OŚNO LUB./ - 5,26M

ZAMBROZIEWICZ KACPER - /SP MIROCIN DOLNY/ -5,21M

DĄBROWSKI MICHAŁ -/SP TRZEMESZNO LUB/ -5,07M

BĘBEN OSKAR - /SP WĘDRZYN/ - 5,06M

BRONISZ MIKOŁAJ -/SP NR 1 DREZDENKO/- 5,01M

ILNICKI WIKTOR - /SP NR 2 GUBIN/ - 4,87M

KACZMAREK WOJCIECH -/SP NR 18 ZIELONA GÓRA/ - 4,85M

GRYCZYŃSKI SZYMON - /SP NOWE MIASTECZKO/ - 4,84M

SUDA ORIAN -/SP NR 2 WSCHOWA/ - 4,69M

OWSIANKA WALDEMAR - /SP ZŁOTNIK/- 4,67M

Skok w dal – dziewczęta

1. MAŁAŃCZUK OLIWIA -/SP MIROCIN DOLNY/ - 4,44

2. KOSTRZEWA KLAUDIA / SP MIROCIN DOLNY/ 4,39

3. KUCZKA MAGDA / SP 17 GORZÓW WLKP/ 4,38

4. SALAMON BLANKA/ SP8 ŻARY/ 4,36

5. JAROSZ NIKOLA/ SP TRZEBIEL/ 4,35

6. ŁUCKIEWICZ WIKTORIA/ SP 5 ŻARY/4,29

7. BLUMSZTAJN OLIWIA/ ZES SPM ZIELONA GÓRA/ - 4,27

8. BILIŃSKA HANNA/ SP 17 GÓRZÓW WLKP/- 4,24

9. JOBCZYK-KLIMAS ALEKSANDRA/ SP 5 ŻARY/ - 4,20

10. SZELIGA MARTYNA/ SP2 GUBIN/- 4,16

Pchnięcie kulą – chłopcy

ŁANDA FABIAN (SP 1 LUBSKO)-9,65M

BĄCZYK ARTUR (SP SZCZANIEC)-8,96M

BISKUP FILIP (SP ŁAGÓW)-8,87M

OSTRYCHARCZYK KACPER (SP 11 ZIELONA GÓRA)-8,58M

MUSIAŁ WOJCIECH -8,49M

MARKIEWICZ JAKUB ( SP SIENIAWA)-8,29M

KOWALCZUK KONRAD -8,28M

GRODZISKI HUBERT (SP OSOWA SIEŃ)-8,18M

NAWROCKI OLIWIER (SP 2 WSCHOWA)-8,12M

SIWEK PRZEMYSŁAW (SP 1 GUBIN)-7,70M

Pchnięcie kulą – dziewczęta

PECYNA KINGA (SP 8 ŻARY)-9,55M

PIETRUSIAK JULIA (SP 1 ŻARY)-8,23M

MIERZEJEWSKA ZUZANNA (SP GOLICE)-7,99M

ROGOZIŃSKA AGNIESZKA (SP 2 WSCHOWA)-7,86M

ZIĘTEK DOMINIKA (SP KUNOWICE)-7,64M

POTOCZNIAK PAULINA (SP OSOWA SIEŃ )-7,59M

WOŻNIAK KINGA (SP TORZYM)-7,38M

GRĄDECKA MAJA (SP 3 ŻARY)-7,33M

ZELEK JULIA (SP NASZEWO)-7,30M

RAK EMILIA (SP WIECHLICE)-7,09M

Skok wzwyż - dziewczęta

1. SZCZEPAŃSKA WIKTORIA (SP PRZEWOZIE)-130CM

2. MORAWSKA OLIWIA (SP 8 ŻARY)-125CM

3.GRĄDECKA MAJA (SP 3 ŻARY)-125CM

4.GIL WIKTORIA (SP 2 NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI)-125CM

5.SIELICKA KLAUDIA ( SP LUBNIEWICE)-125CM

6.KAMIENICZNA JULIA (SP LUBNIEWICE)-120CM

Skok wzwyż – chłopcy

KACZMAREK WOJCIECH -/SP NR 18 ZIEL.GÓRA/ -150CM

WIAZIEWICZ DAMIAN-/SP NR 15 GORZÓW WLKP.-150CM

TROŚCIANKA HUBERT-/SP WIECHLICE/ - 150CM

LINKIEWICZ PIOTR-/SP NR11 ZIEL.GÓRA/- 145CM

BEDNARCZUK JAN-/SP BRODY/ -145CM

NOWOBIELSKI OLIWIER-/SP MIROCIN DOLNY/-140CM

ZACHARCZUK SZYMON-/SP NOWE MIASTECZKO/140CM

RASZTUBOWICZ HUBERT-/SP NR 5 ŻARY/-135CM

ŚRODA SEBASTIAN-/SP LUBNIEWICE/-135CM

GOGOLIN GABRIEL-/SP KLĘDORZYN/-135CM

Sporządził: Zbigniew Kędziora 

Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce
Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce Zawody wojewódzkie w lekkoatletyce

powrót

Dariusz Ejchart burmistrz wita jasne

Welcome to the Sulęcin Municipality website. I wish you pleasant reading and invite you to visit the charming Sulęcin Region.

Mayor of Sulęcin
Dariusz Ejchart

serdecznie witam na stronie internetowej Gminy Sulęcin.

Życzę przyjemnej lektury i zapraszam do odwiedzenia urokliwej Ziemi Sulęcińskiej.