PolishEnglishDeutsch
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  •  

    bip

  • urzad woj

  • lubuskie

  • starostwo powiatowe

  • logo EPEV

  • youtube

  • facebook



Miting o puchar burmistrza

DSC 9336Z inicjatywy Burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta przy współpracy Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Postomia Sulęcin – Kołczyn, 16 czerwca na Stadionie Miejskim im. Stanisława Ożoga odbył się miting lekkoatletyczny o Puchar Burmistrza Sulęcina.

W mitingu wzięli udział zawodnicy w różnym przedziale wiekowym z Myśliborza, Gorzowa Wielkopolskiego, Poznania, Słubic, Szczecina, Zielonej Góry, Strzelec Krajeńskich i Sulęcina, w tym osoby z niepełnosprawnością.

Zawody otworzył Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart.

Miting rozegrany został w dyscyplinach:

pchnięcie kulą, biegi na 100, 200, 300, 400 i 800 metrów.

W klasyfikacji ogólnej poszczególne miejsca zajęli:

100 m kobiet

Bednarczyk Aleksandra – MKP Myslibórz – 14,46

Zambrano Ojeda Gabriela – ALKS AJP Gorzów – 14,53

Duk Malwina – ALKS AJP Gorzów – 15,08

Zambrano Ojeda Susana – ALKS AJP Gorzów – 15,46

Zastruszna Oliwia – ALKS AJP Gorzów – 15,63

Długosz Wiktoria – Start Gorzów – 16,03

Stawiarz Maria – Start Gorzów – 16,39

100 m mężczyzn

Hudziak Marek – IOS AZS Poznań – 11,55

Wieliczk Sebastian – LKS Lubusz Słubice – 11,70

Gil Sebastian – Start Gorzów – 12,72

Turbański Mateusz – ALKS AJP Gorzów – 12,78

Nowacki Maciej – ALKS AJP Gorzó – 12,84

Piątek Mateusz – Start Gorzów – 12,86

Pierzchała Michał – Start Gorzów – 12,90

Wit Michał – MLUKS Postomia Sulęcin-Kołczyn – 12,97

Ciuksza Krzysztof – Start Gorzów – 12,99

Kania Mateusz – Start Gorzów - 13,03

Kwiatkowski Karol – Start Gorzów – 13,03

200 m kobiet

Szokalska Nikola – KS team Baryła Gorzów – 31,09

Zambrano Ojeda Gabriela – ALKS AJP Gorzów – 31,14

200m mężczyzn

Hudziak Marek – IOS AZS Poznań – 23,05

Kwiatkowski Karol – Start Gorzów – 26,53

Kania Mateusz – Start Gorzów – 30,62

300 m kobiet

Nowak Agnieszka – MLUKS Postomia Sulęcin-Kołczyn – 45,05

Bednarczyk Aleksandra – KS Team Baryła Gorzów – 46,44

Wit Kinga – MLUKS Poztomia Sulęcin-Kołczyn – 49,19

Duk Malwina – ALKS AJP Gorzów – 49,27

Zambrano Ojeda Susana – ALKS AJP Gorzów – 50,29

Łukaszkiewicz Lena – MLUKS Postomia Sulęcin-Kołczyn – 50,51

Zastruszna Oliwia – ALKS AJP Gorzów – 52,38

Jastrzębska Małgorzata – ALKS AJP Gorzów – 55,99

Rynkiewicz Zofia – KS Team Baryła Gorzów – 59,96

Korzeniewska Jagoda – KS Team Baryła Gorzów – 60,07

Piatkowska Emilia – KS Team Baryła Gorzów – 61,67

Szmytkiewicz Debora – KS Team baryła Gorzów – 62,63

Pawłowska Weronika – KS Team Baryła Gorzów – 66,58

300m mężczyzn

Turbański Mateusz – ALKS AJP Gorzów – 40,08

Gil Sebastian – Start Gorzów – 40,72

Wit Michał – MLUKS Postomia Sulęcin-Kołczyn – 41,64

Jabłoński Michał – MKP Myślibórz – 42,32

Pierzchała Michał – Start Gorzów – 42,99

Zdrzenicki Kornel – MKP Myślibórz – 49,19

Lisiecki Maksymilian – MKP Myślibórz – 51,14

Lewandowski Aleksander – MKP Myślibórz – 52,29

Pawlak Jakub – MKP Myślibórz – 56,67

Lewandowski Gabriel – KS Team Baryła Gorzów – 58,56

Pawlak Kajetan – MKP Myślibórz – 61,32

Bossy Wojciech – KS Team Baryła Gorzów – 72,97

400 m kobiet

Zdrzenicka Julia – MKP Myślibórz – 63,14

Góra Gabriela – MLUKS Postomia Sulęcin-Kołczyn – 64,91

Szondelmajer Zuzanna – MKP Myslibórz – 65,29

Zambrano Ojeda Gabriela – ALKS AJP Gorzów – 71,54

Długosz Wiktoria – Start Gorzów – 77,48

400 m mężczyzn

Komada Dawid – MKP Myślibórz – 56,03

Ciuksza Krzysztof – Start Gorzów – 56,78

Nowacki Maciej – ALKS AJP Gorzów – 58,69

Piątek Mateusz – Start Gorzów – 60,28

Szymański Karol – Start Gorzów – 71,05

skok w dal K

Nowak Agnieszka – MLUKS Sulęcin-Kołczyn – 4,60

Stawiarz Maria - Start Gorzów – 2,72

800 m kobiet

Maniukiewicz Adrianna – ALKS AJP Gorzów – 2.19,01

Kaczmarek Paulina – Kw AZS Uniwersytet Szczeciński – 2.32,01

Sobczak Nikola – MLUKS Postomia Sulęcin-Kołczyn – 2.34,82

Cerbin Magdalena – MLUKS Postomia Sulęcin-Kołczyn – 2.48,84

Pchnięcie kulą kobiet

Sygutowska Karolina – ZLKL Zielona Góra – 13,60

Śliwińska Renata – Start Gorzów – 8,22

Koprowska Iwona – Start Gorzów – 5,79

Pchnięcie kulą mężczyzn

Niszczot Adam – UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie – 12,65

Blatkiewicz Tomasz – Start Gorzów – 12,23

Ryś Tomasz – Start Gorzów – 7,57

Bardziej Marcin – Start Gorzów – 5,70

Szymoniak Eryk – Start Gorzów – 4,55

Najlepsi zawodnicy mitingu otrzymali puchary, które wręczył Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart.

- Śliwińska Renata – Start Gorzów – kula kobiet – 8,22 (wynik lepszy od rekordu Europy osób nie w pełni sprawnych)

- Hudziak Marek – IOS AZS Poznań - 100m – 11,55, 200m – 23,05

Najlepsza zawodniczka z gminy Sulęcin - Nowak Agnieszka – MLUKS Postomia Sulęcin-Kołczyn - 300m – 45,05, skok w dal – 4,60

Najlepszy zawodnik z gminy Sulęcin - Wit Michał – MLUKS Postomia Sulęcin-Kołczyn – 300m – 41,64

Sędzia główny zawodów: Tomasz Lubowski

Kierownik zawodów: Ireneusz Góra

Starter zawodów: Marian Filipiuk - Olimpijczyk z Tokio - 1964 ( członek sztafety 4x400m)

Sędziowie konkurencji, obsługa sekretariatu i obsługa techniczna:

Mirosław Grudziński

Anna Lubowska

Paweł Nowak

Małgorzata Góra

Emilia Sancewicz-Hurko

Katarzyna Dziadas

Szymon Świerc

Lech Lubowski

Marta Kujawska

Małgorzata Zając

Zbigniew Kędziora

Jan Janiszyn

Maja Łukaszkiewicz

Dawid Dura

Julia Fudalin

Wykaz miejsc sporządził współorganizator zawodów: Ireneusz Góra – MLUKS Postomia Sulęcin – Kołczyn.

Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina
Miting o puchar Burmistrza Sulęcina Miting o puchar Burmistrza Sulęcina

powrót

Dariusz Ejchart burmistrz wita jasne

Welcome to the Sulęcin Municipality website. I wish you pleasant reading and invite you to visit the charming Sulęcin Region.

Mayor of Sulęcin
Dariusz Ejchart

serdecznie witam na stronie internetowej Gminy Sulęcin.

Życzę przyjemnej lektury i zapraszam do odwiedzenia urokliwej Ziemi Sulęcińskiej.