PolishEnglishDeutsch
 • Sulecin
 • Sulecin
 • Sulecin
 • Sulecin
 • Sulecin
 • Sulecin
 • Sulecin
 • Sulecin
 • Sulecin
 • .

  BIP v2

 • LUW v3

 • Proeuropa v2

 • lubuskie v2

 • Youtube

 • Facebook

 • powiat v3

 • esesja

 • zwierzetaOpolskie Kino Objazdowe w SOK

kino-w-sok-16-01Opolskie Kino Objazdowe w SOK
16.01.2019 r.
Miśków 2-óch w Nowym Jorku godz. 16:00
Zabawa Zabawa godz. 18:00
Fuga godz. 20:00
Bilety:
14 zł – bilet ulgowy
16 zł – bilet normalny

Bilety: www.film.opole.pl lub sprzedaż na miejscu – godzinę przed pierwszym seansem.

Miśków 2-óch w Nowym Jorku
godz. 16:00

Znów zasmieja sie wam pysie, bo do akcji wchodza misie. Przygotujcie sie na ciag dalszy komediowej hecy w wielkim miescie! Uwielbiany przez polskich widzów Misiek powraca do Nowego Jorku, by po raz drugi rozbawiac wszystkich do bialosci. Kontynuacja animowanego hitu z 2016 roku, to jeszcze wiecej przygód, humoru i dobrej zabawy w towarzystwie znanych oraz zupelnie nowych bohaterów. Tym razem za globalne rozsmieszenie w kinach odpowiadac beda twórcy wielkich familijnych przebojów: „Toy Story", „Garfield" i „Evan Wszechmogacy". Natomiast w obsadzie polskiej wersji jezykowej, podobnie jak w czesci pierwszej, uslyszymy topowych aktorów dubbingowych. Mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku, z rak burmistrza, ma odebrac najwieksze z mozliwych odznaczen – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczysta gale Misiek stawia sie w towarzystwie syna – Juniora, trójki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciólek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktos kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widac naszego bohatera... rabujacego nowojorskie banki. W jednej chwili, z ulubienca Ameryki, Misiek staje sie najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju. A to nie koniec klopotów, bo z rodzinnego bieguna docieraja do Miska niepokojace wiesci... Okazuje sie, ze bezduszny biznesmen planuje rozpuscic lodowce i zabutelkowac cala powstala z nich wode. Czy bohater zdola go powstrzymac, zanim ostatni lodowiec zamieni sie w zgrzewke mineralnej?

Zabawa Zabawa
godz. 18:00

40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować". Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem". Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?

Fuga
godz. 20:00

Fuga" to obraz z gatunku mystery (charakterystycznego dla twórczości Davida Lyncha), który dotyka problemu „fugi dysocjacyjnej" – zaburzenia wywoływanego długotrwałym stresem i uczuciem braku szczęścia. Człowiek poddany tym emocjom może stracić pamięć, a jego mózg może stworzyć nową osobowość biegunowo odmienną od dotychczasowej. W rolach głównych wystąpili nagrodzeni na Festiwalu Filmowym w Gdyni: Gabriela Muskała („Moje córki krowy"), Łukasz Simlat („Konwój") i Zbigniew Waleryś („Papusza"). „Fuga" to drugi film fabularny Agnieszki Smoczyńskiej, reżyserki wielokrotnie nagradzanych „Córek Dancingu" – (m.in. : Nagrodą Specjalną Jury za „unikalną wizję i design" na prestiżowym amerykańskim festiwalu filmowym Sundance, wyróżnieniem dla Najlepszego Debiutu Reżyserskiego na Festiwalu Filmowym w Gdyni oraz Polską Nagrodą Filmową Orła 2016 w kategorii „Odkrycie roku"). Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?

kino-w-sok-16-01

powrót

Dariusz Ejchart burmistrz wita jasne

Welcome to the Sulęcin Municipality website. I wish you pleasant reading and invite you to visit the charming Sulęcin Region.

Mayor of Sulęcin
Dariusz Ejchart

serdecznie witam na stronie internetowej Gminy Sulęcin.

Życzę przyjemnej lektury i zapraszam do odwiedzenia urokliwej Ziemi Sulęcińskiej.