• esesja

• zwierzeta

• 2019MTB

Złoto i brąz badmintonistów

P1000230W ubiegłą sobotę (02.02.2019 r.) w Nowogrodzie Bobrzańskim odbyła się III runda Lubuskiej Ligi Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Udział wzięli także zawodnicy z Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona, uzyskując satysfakcjonujące wyniki.

Grzegorz Stasiłowicz zajął IV miejsce w kategorii klas 3-4 chłopców. W kategorii klas 5-6 chłopców III miejsce zajął Karol Chojnacki, tuż za nim na IV pozycji był Marcin Markowski.

W kategorii dziewcząt klas 5-6, I miejsce zajęła Aleksandra Cieplak, III miejsce - Milena Gierońska.

W lidze udział wzięli także: Jesika Łukacz, Julia Łaniec i Martyna Łasińska.

Ostatni turniej, czyli IV runda finałowa Lubskiej Ligi Młodzieży Szkolnej odbędzie się 02.03.2019 r. w Świebodzinie.

Serdeczne gratulujemy wszystkim zawodnikom biorących udział w Lidze i powodzenia w rundzie finałowej.

Informacja w całości nadesłana przez Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona.