Urząd Miejski w Sulęcinie, Sulęciński Ośrodek Sportu i Rekreacji, Sulęciński Ośrodek Kultury, Oddział PTTK „Ziemia Sulęcińska” oraz Nadleśnictwo Sulęcin mają przyjemność zaprosić miłośników turystyki rowerowej do udziału w XXVII Międzynarodowym Zjeździe Cyklistów, który odbędzie się dniu 25 września 2021 r w Sulęcinie.
Pragniemy kontynować tę wieloletnią tradycję ważną dla mieszkańców Sulęcina, po to, aby ta idea nie przepadła przez zaniechanie. Ze względu na trwającą pandemię, tegoroczna edycja Zjazdu przebiegać będzie w zmodyfikowanej formule. Impreza będzie miała charakter jednodniowy. Inauguracja i wyjazd na trasy turystyczne będzie miała miejsce na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 2 w Sulęcinie przy Os. Kopernika 7 o godz. 10.00.
Wielopokoleniowy charakter imprezy stwarza możliwość uczestnictwa wszystkim (od lat 5 do 100) bez względu na wiek i przygotowanie kondycyjne!Mamy nadzieję na pozytywną reakcję Państwa na nasz pomysł. Więcej szczegółów w programie i regulaminie organizacyjnym.
W Zjeździe mogą brać udział turyści indywidualni, szkoły, przedszkola, stowarzyszenia,organizacje i kluby turystyki rowerowej.